شرکت مهندسی رسانا پردازش فارس

نرم افزار - سیستم های تامین برق سالم (UPS/Stabilizer/Battery)

تماس با ما درباره ما
نماینده انحصاری Inform - Legrand

شرکت رسانا پردازش ارائه دهنده سیستم های تامین برق سالم شامل UPS، استابلايزر و باطري نماینده رسمي برند هاي Legrand-Inform در استان فارس و جنوب کشور می باشد.

خدمات

شرکت شرکت رسانا پردازش با ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی معتبر با پشتوانه‌ی شرکت تولید‌کننده ضامن آرامش خاطر مشتریان خود بوده و یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین ارائه‌کنندگان خدمات در سطح کشور می‌باشد.

نرم افزار

شرکت رسانا پردازش ارائه دهنده و تولید کننده نرم فزار های تخصصی حسابداری توزین و اتوماسیو اداری میباشد

درباره ما

شرکت مهندسی رسانا پردازش فارس در زمینه مشاوره، فروش و پشتیبانی سیستم های تامین برق سالم شامل یو پی اس ، استابلایزر، شارژر، اینورتر و باطری در سطح استان فارس و جنوب کشور فعال بوده و در حال حاضر عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و اتحادیه ماشین های اداری ماشین های اداری و رایانه ای می‌باشد. شرکت در سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموند و از ابتدای فعالیت دفتر مرکزی اینفورم در ایران، نمایندگی رسمی این برند در استان فارس را دارا بوده است. در سال 2010 شرکت اینفورم توسط شرکت لگراند فرانسه خریداری شد و اینفورم در گروه برندهای لگراند فرانسه قرار گرفت و شرکت رسانا پردازش فارس نمایندگی رسمی محصولات لگراند-اینفورم در استان فارس گردید. شرکت تلاش خود را در جهت ارائه خدمات فنی و پشتیبانی مطلوب به مراکز متعدد اداری، نظامی، صنعتی و درمانی طرف قرارداد به کار بسته و وجود پرسنل فنی و امکان تهیه قطعات متنوع الکترونیک و بردهای یدکی، این امکان را برای شرکت مهیا نموده است تا در کنار پشتیبانی از محصولات اینفورم، خدمات فنی برندهای دیگر را نیز ارایه نماید.

  • یوپی‌اس

    • تک فاز • سه فاز • مدل‌های Line-Interactive

  • استابلایزر

    شرکت رسانا پردازش از بزرگترین تامین کننده های استابلایزرهای سروو موتور در رنج های مختلف و در مدل های تک فاز و سه فاز با تکنولوژی روز دنیا میباشد.

  • باتری و کابینت باتری

    شرکت رسانا پردازش تامین کننده‌ی باتری‌های سیلد اسید می باشد. این باتری‌ها از ظرفیت 3.2 تا 250 آمپر ساعت و طول عمر طراحی شده برای استفاده در حالت Float و دمای 20 درجه سانتی گراد عرضه می گردد.

responsive devices

نرم افزار

شرکت مهندسي رسانا پردازش فارس اولین شرکت تولید کننده نرم افزار ويژه معادن دراستان فارس، باسابقه11سال برنامه نویسی در سال 1383 تاسیس گردید و عضو نظام صنفي رايانه اي استان فارس و اتحاديه ماشين هاي اداري و رايانه اي شيراز مي باشد. فعاليت هاي اصلي شركت شامل برنامه نويسي راهكارهاي هوشمند و استانداردسازي معادن سطح كشور مي باشد. اين شركت ارائه دهنده محصولات نرم افزاری مالی، حسابداری، انبارداری، بانک، حقوق و دستمزد، نرم افزار ارسال اس ام اس، نرم افزار ارتباط با مشتری (CRM) و همچنین نرم افزار کارشا توزین مناسب برای معادن و یا کلیه کارگاه ها و کارخانجات دارای باسکول مي باشد.

نرم افزار اتوماسیون عکاسی رایکا
responsive devices

تماس با ما

سازمان مرکزی فروش

آدرس پستی : شیراز خیابان شوریده شیرازی کوچه 18 ساختمان پردازش

کد پستی: 7133847555

تلفن: 32349530-071 (5 خط)

فکس: 32348871-071

پست الکترونیکی: info@Rasanaco.com

درباره ما

شرکت رسانا پردازش تامین کننده‌ی یوپی‌اس‌های Inform-Legrand در تکنولوژی‌های آنلاین و لاین اینتراکتیو در 400VA~400KVA رنج توانی می‌باشد. این یوپی‌‌اس‌ها مجهز به بالاترین تکنولوژی روز دنیا بوده و بهترین و مطمئن‌ترین نوع حفاظت را در برابر مشکلات برق ارائه می‌نمایند.

افتخارات

شرکت برتر از سوی سازمان نظام صنفی در سال 1394

انتخاب مدیر عامل شرکت به عنوان مدیرعامل برتر از سوی شورای اسلامی شهر شیراز

انتخاب مدیرعامل شرکت به عنوان کارآفرین برتر سال 93 از سوی سازمان بسیج مهندسین صنعت و عمران استان فارس

انتخاب مدیرعامل شرکت به عنوان مهندس برگزیده سازمان بسیج مهندسی استان فارس

تماس با ما

سازمان مرکزی فروش

آدرس پستی: شیراز خیابان شوریده شیرازی کوچه 18 ساختمان پردازش

کد پستی : 7133847555

تلفن: 32349530-071 (5 خط)

فکس: 32348871-071

پست الکترونیکی: info@Rasanaco.com